Set záhrad.nábytku 7-dielny ratanový AVENBERG GRANDE 2023 čierna

Kód: 100ZA23299
    
Prijímame objednávky K dispozícii od 11. júla 2024
Výber farby:
Vybrané parametre: Čierna
164,95 EUR
124,95 EUR

Zdieľanie s priateľmi


Popis

Luxusná zostava záhradného nábytku 2 kresiel, stolíka a sofa vrátane čalúnenia z dizajnového PE rattanu v kombinácii so sklenenou výplňou stola a trendovou béžovou farbou čalúnenie Coffee Latte.

Materiálové prevedenie zaručujeme vysokú pevnosť a trvanlivosť.

Kovová konštrukcia nábytku umožňuje veľmi ľahkú manipuláciu – oproti napríklad drevenému nábytku. Prevedenie setu je konštruované aj pre ľahké uskladnenie nábytku na napr.
Široké možnosti použitia, je určený ako do interiérov, tak exteriérov a pergolových priestorov. Kreslá sú veľmi praktické a pohodlné. Čalúnenie - výplň kresiel je vyrobená zo špeciálnej voduodpudivej tkaniny 180G Polyester Fabric, ktorý je veľmi obľúbený pre svoju vzdušnosť a odolnosť proti vode. Stolová doska je vyrobená z pure tvrdeného skla - s povrchovou úpravou proti omaku. Záhradná zostava sa stane Vašou veľmi dobrým spoločníkom pri stretnutí s priateľmi a zároveň bude okrasou Vašej terasy.
Umelý ratan nie je len náhradou prírodného ratanu, ale je to materiál, ktorý eliminuje nevýhody prírodných surovín. Umelý ratan je na pohľad na nerozoznanie od prírodného ratanu, je ale oveľa odolnejší voči vplyvom počasia. Môžete ho tak používať ako pri vysokých teplotách tak aj v mraze. Oceníte veľmi dlhú životnosť, veľmi ľahkú údržbu. Záhradný nábytok z umelého ratanu Vám preto bude slúžiť veľmi dlho.

Parametre:


Rozmery setu:
7 - dielny set - sedacia súprava
Zostava 2 kresiel, 1 sofa, stola a čalúnenie
Veľkosť stola: 740 x 410 x 390 mm
Veľkosť kresla: 580 x 575 x 840 mm
Veľkosť sofa: 1040 x 575 x 840 mm
Nosnosť kresla: 120 kg

Farba ratanu: čierna
Krytie stola: temperované sklo - pure tempereted

Kovová konštrukcia nábytku umožňuje veľmi ľahkú manipuláciu – oproti napríklad drevenému nábytku. Prevedenie setu je konštruované aj pre ľahké uskladnenie nábytku na napr.

Návod na montáž a obsluhu.
Záruka 2 roky

0
    
0 Hodnotenie

Tovar môžu hodnotiť len prihlásení používatelia.

Nezmeškajte zľavy ani novinky

Mám záujem o odber newsletteru

Zľavy

Výpredaj

Novinky

Odber je možné kedykoľvek odhlásiť