Relaxačné kreslo Avenberg PALMAS - béžová

Kód: 100ZA23296
    
Prijímame objednávky K dispozícii od 14. mája 2024
Výber farby:
Vybrané parametre: Béžová
44,95 EUR

Zdieľanie s priateľmi


Popis

Veľmi pohodlné relaxačné, polohovateľné v béžovom prevedení so slnečnou clonou, vám bude vždy po ruke pri posedení s rodinou či priateľmi na balkóne či terase, ale aj kdekoľvek v interiéri. Čalúnenie je z kvalitnej umelej textílie a kreslo má stabilnú pevnú kovovú konštrukciu. Veľkou výhodou kresla je potom nízka hmotnosť, a teda ľahká manipulácia. Kreslo je skladacie s podrúčkami a pre ešte väčšie pohodlie je tiež polohovateľné s malým vankúšikom pod hlavu.
Nastaviteľný šilt poskytne ochranu pred škodlivým UV žiarením a poskytne príjemný tieň, kedykoľvek budete chcieť.

Nie ste spokojní, keď dlhodobo sedíte v jednej polohe? Využite komfort relaxačného kresla s polohovaním.
Správna poloha tela je kľúčom k požadovanej relaxácii. Umiestnenie tela do polohy nulovej gravitácie umožňuje znížiť tlak na telo a tým aj na chrbticu.

Poloha nulovej gravitácie je darom z nebies pre tých, ktorí bojujú s chorobami chrbtice. Je to tiež fantastický spôsob, ako sa zbaviť stresu a skvele si oddýchnuť.
Lehátko je vyrobené z oceľovej konštrukcie a výplet tvorí veľmi pevný a trvanlivý textilen. Podrúčky sú vyrobené z umývateľného PVC.
Vďaka použitým materiálom a konštrukcii je lehátko vhodné na záhrady, terasy, balkóny a kempovanie. Svoje miesto nájde aj pri bazénoch alebo na chate.

Bonusom pre Vaše pohodlie môže byť nastaviteľná opierka hlavy plus slnečná clona, rozmery v zloženom stave, kedy lehátko jednoducho skryjete za dvere alebo na miesto určené na uloženie.

Parametre:


Kovová konštrukcia
Čalúnenie - pevný textilen

Celkové rozmery 65×95×110 cm s nosnosťou do 120 kg.

V sete spolu s lehátkom obdržíte malý stolík. Ľahko ho namontujete na ľavú alebo pravú stranu lehátka, takže budete mať po ruke telefón aj studený nápoj.

Návod na montáž a správne používanie v českom jazyku je súčasťou každého balenia.
Záruka 2 roky.

0
    
0 Hodnotenie

Tovar môžu hodnotiť len prihlásení používatelia.

Pri tomto výrobku zákazníci najčastejšie kupovali

Nezmeškajte zľavy ani novinky

Mám záujem o odber newsletteru

Zľavy

Výpredaj

Novinky

Odber je možné kedykoľvek odhlásiť