Piesková filtrácia Planet Pool SFA 4

Kód: 100ZA01062
    
Na sklade áno
169,95 EUR
139,95 EUR

Zdieľanie s priateľmi


Popis

Piesková filtrácia Planet Pool SFA 4
Piesková filtrácia s výkonom 4 m3, vhodná do bazénov do objemu 20 m3, 6-cestný ventil, na 10 kg piesku, vypúšťací ventil, výkonné čerpadlo

Piesková filtrácia je srdcom každého bazénu, ktoré zaisťuje, aby voda v bazéne bola kvalitná a krásne čistá. Filtrácia SFA 4 je určená do bazénov s objemom do 20 m3. Filtračná nádoba je vyrobená z kvalitného polypropylénu, pojme 10 kg filtračného piesku a odoláva korózii a bežnej bazénovej chémii. Súčasťou filtračnej nádoby je praktický vypúšťací ventil. Hlava filtrácie je vybavená 6-cestným ventilom, telo filtrácie je usadené na stabilnej základni. Filtrácia je určená na vonkajšie použitie a je odolná proti poveternostným vplyvom.

Ako filtračné médium slúži kremičitý piesok, ktorý je uložený vo filtračnej nádobe. Vlastnosťou kremičitého piesku je, že je ostrohranný. Jeho zrniečka majú ostrejšie rezané hrany než iné typy piesku, vďaka čomu zachytia výrazne viac nečistôt. Cez piesok vo filtračnej nádobe prechádza bazénová voda, v piesku sa zachytávajú aj tie najmenšie nečistoty a do bazénu sa vracia krištáľovo čistá voda. Je to v podstate rovnaký princíp, akým sa filtruje voda v prírode. Aby bola zaistená vysoká kvalita filtrovania, odporúčame piesok 2x mesačne prepláchnuť.

Made in Germany.
Planet Pool – najpredávanejšia značka v Nemecku, história 60 rokov, záruka nemeckej kvality

Parametre:


Filtračná schopnosť: 4 m3/hod.
Vhodná do bazénov s objemom: do 20 m3
Filtračné médium: piesok
Objem náplne: 10 kg
Výkon čerpadla: 200 W
Rozmery: 54 x 33 x 57 cm
Hmotnosť: 7,5 kg
Viaccestná hlava: áno
Možnosť pripojenia na hadice: 32/38 mm
Farba antracit, výkonné čerpadlo, technológia čistenia pieskom

0
    
0 Hodnotenie

Tovar môžu hodnotiť len prihlásení používatelia.

Nezmeškajte zľavy ani novinky

Mám záujem o odber newsletteru

Zľavy

Výpredaj

Novinky

Odber je možné kedykoľvek odhlásiť