Piesková filtrácia Planet Pool Clean EASY

Kód: 100ZA01061
    
Na sklade áno
118,95 EUR

Zdieľanie s priateľmi


Popis

Piesková filtrácia Planet Pool Clean EASY
Inovatívna filtrácia s výkonom 4,5 m3, vhodná do bazénov do objemu 12 m3, revolučné filtračné médium ChemoFlow súčasťou balenia

Nová generácia bazénových filtrácií, ktorá miesto klasického piesku používa ako filtračné médium filtračné guľôčky ChemoFlow. Štruktúra guľôčok je omnoho jemnejšia než filtračný piesok, a preto okrem bežnej filtračnej schopnosti zbaví vodu nielen nečistôt, ale aj mastnoty z opaľovacích krémov. Filtračné guľôčky vynikajú dlhou životnosťou, ľahko sa čistia a v prípade potreby menia. Guľôčky sú súčasťou balenia filtrácie, a nie je ich preto potrebné dokupovať.
Bazénová filtrácia je srdcom každého bazénu, ktoré zaisťuje, aby voda v bazéne bola kvalitná a krásne čistá. Filtrácia Planet Pool Clean EASY je určená do bazénov s objemom do 12 m3 a je ju možné odporučiť ako inovatívny variant k obľúbeným kartušovým filtráciám. Filtračná nádoba je vyrobená z kvalitného polypropylénu a odoláva korózii a bežnej bazénovej chémii.
Nádoba filtrácie je usadená na stabilnej základni, ku ktorej je bezpečne prichytená otočným zámkom. Filtrácia je určená na vonkajšie použitie a je odolná proti poveternostným vplyvom.

Planet Pool – najpredávanejšia značka v Nemecku, história 60 rokov, záruka nemeckej kvality

Parametre:


Filtračná schopnosť: 4,5 m3/hod.
Vhodná do bazénov s objemom: do 12 m3
Filtračné médium: filtračné guľôčky ChemoFlow
Filtračné médium súčasťou balenia: áno
Výkon čerpadla: 100 W
Rozmery: 42 x 25 x 45 cm
Hmotnosť: 5 kg
Možnosť pripojenia na hadice: 32/38 mm
Farba antracit

0
    
0 Hodnotenie

Tovar môžu hodnotiť len prihlásení používatelia.

Nezmeškajte zľavy ani novinky

Mám záujem o odber newsletteru

Zľavy

Výpredaj

Novinky

Odber je možné kedykoľvek odhlásiť