Ratanový záhradný set NAXOS

Kód: 100ZA23277
    
Na sklade áno
199,95 EUR
119,95 EUR

Zdieľanie s priateľmi


Popis

Záhradná sedacia súprava NAXOS vytvorí z Vašej záhrady alebo terasy obývaciu izbu v prírode. V našej elegantnej a pohodlnej záhradnej súprave NAXOS môžete stráviť chvíľky odpočinku počas slnečných dní aj príjemných letných večerov. Moderný dizajn a vysoká kvalita spracovania sú charakteristickými vlastnosťami tejto sady. Skladá sa z dvojitej pohovky, dvoch kresiel a stola. Veľkou výhodou je aj jednoduchá údržba a ľahké zostavenie súpravy.
Set je odolný nepriazni počasia. Vhodné posedenie na vonkajšie aj domáce účely. Vyrobené z veľmi žiadaného a praktického PE ratanu. Ideálna na záhradu, terasu do altánku i zimné záhrady.
Sedáky a opierky zaisťujú veľmi komfortné posedenie, takže sa Vám ani nebude chcieť vstávať. Poťahy sedákov sú ušité so zipsom a po vybratí výplne ich možno jednoducho vyprať.
Luxusná súprava z PE ratanu as veľkou odolnosťou. Odolný ratanový výplet - imitácia ratanu. Dizajnom pripomína prírodnú ratanovú väzbu.
Tento set je perfektnou kombináciou štýlu a funkčnosti. S týmto setom si môžete vychutnať slnečné popoludnie s rodinou a priateľmi na Vašej záhrade.

Parametre:


Veľkosť sofa: 120 x 64 x 76 cm
Veľkosť kresla: 65 x 64 x 76 cm
Veľkosť stolíka: 79 x 45 x 36 cm
Priestranné 2-miestne sofa
2x kreslo
stolík
Farba ratanu čierna
Polstrované sedáky súčasťou setu

Záhradný nábytok odporúčame chrániť pred priamym slnečným žiarením a ostatnými nepriaznivými poveternostnými vplyvmi ochrannou plachtou.

Návod na montáž a správne používanie je súčasťou každého balenia.
Záruka 2 roky.

0
    
0 Hodnotenie

Tovar môžu hodnotiť len prihlásení používatelia.

Nezmeškajte zľavy ani novinky

Mám záujem o odber newsletteru

Zľavy

Výpredaj

Novinky

Odber je možné kedykoľvek odhlásiť