SET Bazén Marimex Florida 3,66 x 0,99 m ratan s filtráciou, schodíkmi a vysávačom

Kód: 100ZA01034
Na sklade áno
514,95 EUR
464,95 EUR

Sdílet s přáteli


Popis
Bazén Marimex Florida sa vďaka svojim vlastnostiam radí k veľmi obľúbeným bazénom v Českej republike. Ľahko sa udržiava a poskytuje veľký priestor na kúpanie. Pýši sa tiež kvalitnou konštrukciou a rýchlym a jednoduchým uvedením do prevádzky, vďaka ktorému môžete začať napúšťať vodu už 30 minút od vybalenia.

Bazén má bočné steny vyrobené z pružného a pevného 3-vrstvového PVC materiálu. Vzpery sú galvanizované so zvýšenou odolnosťou proti korózii.
Motív vnútornej fólie = modrá (bez mozaiky). Motív vonkajšej fólie = ratan

Správna údržba
Vždy po ukončení kúpacej sezóny fóliu vyčistite, zložte a odložte na suché nemrznúce miesto. Bazén odporúčame po kúpaní zakrývať ochrannou plachtou.

Kľúčové vlastnosti:
Medzi hlavné prednosti bazénu patrí kvalitná kovová konštrukcia, ktorá zaisťuje stabilitu
Laminovaná fólia je trojvrstvová a je vystužená polyesterovou tkaninou
V balení nechýba ani návod na použitie a záslepky priechodov stien bazénu

Rozmery: 3,66 × 0,99 m
Objem: 8,4 m3
Hĺbka vody: 0,8 m
Hmotnosť: 30,7 kg

Piesková filtrácia Planet Pool Clean EASY
Inovatívna filtrácia s výkonom 4,5 m3, vhodná do bazénov do objemu 12 m3, revolučné filtračné médium ChemoFlow súčasťou balenia

Schodíky k bazénom výška 1,07 m
Pre pohodlné a jednoduché kúpanie v bazéne používajte naše kovové schodíky s plastovými stupienkami. Ich odpratávaním zabránite deťom alebo zvieratám spadnúť do bazénu.
Kovová konštrukcia schodíkov je odolná proti korózii a unesie až 100 kg záťaž. Stupienky sú vyrobené z kvalitného a pevného plastu. Hornú časť schodíkov tvoria plastové držadlá s vrúbkovaním.

Bazénový vysávač SWING s kefou
Trojuholníkový vysávač perfektne vyčistí bazénové rohy a zle prístupné zákutia vášho bazénu a odstráni usadené nečistoty. Váš bazén bude opäť čistý.
Sacia hubica slúži po pripojení hadice z pieskovej filtrácie ako vysávač dna a nečistôt v bazéne. Táto hubica čistí dno bazénu a saje nečistoty, ktoré sa zachytia v pieskovej filtrácii. Na saciu hubicu treba pripevniť teleskopickú tyč, ktorá nie je súčasťou balenia.

K tomuto výrobku zákazníci nejčastěji nakoupili

Nezmeškejte slevy ani novinky

Mám zájem o odběr newsletteru

slevy

výprodej

novinky

Odběr je možné kdykoliv odhlásit