Solárna sprcha Planet Pool Do-Foro

Kód: 100ZA01070
    
Na sklade áno
224,95 EUR

Zdieľanie s priateľmi


Popis

Solárna sprcha Planet Pool Do-Foro

Multifunkčná solárna sprcha, XL objem zásobníka 35 l, výška 238 cm, veľká sprchovacia hlavica s priemerom 15 cm, hmlový rozprašovač, kohútik na oplach nôh, hmotnosť 10 kg. Vyrobená z PVC odolného voči UV žiareniu. Hadicová rýchlospojka a montážne skrutky súčasťou balenia.

Multifunkčná solárna sprcha s veľkou sprchovacou hlavicou, ktorá zaisťuje príjemné sprchovanie pripomínajúce ľahký letný dáždik. Sprcha je vyrobená z kvalitného PVC odolného voči UV žiareniu. Má XL zásobník s objemom 35 l, je vysoká 238 cm a je vybavená praktickým kohútikom na oplach nôh. Zároveň má sprcha funkciu hmlového rozprašovača, ktorý vás kedykoľvek príjemne osvieži. Pripojenie na prívod vody je veľmi jednoduché pomocou hadicovej rýchlospojky (súčasťou balenia).
Solárna sprcha je ideálny zdroj teplej vody bez použitia elektriny. Voda je v solárnom zásobníku jednoducho ohrievaná slniečkom až na 60 °C. K tomu prispieva aj čierne vyhotovenie sprchy. Sprcha je vybavená miešacou pákovou batériou, aby ste si nastavili teplotu vody, ktorá vám bude vyhovovať.
Montáž sprchy je veľmi jednoduchá a zvládnete ju sami. Solárna sprcha sa pripevní k podkladu pomocou 4 skrutiek, ktoré sú súčasťou balenia. Potom už stačí pripevniť záhradnú hadicu a je to hotové. Pokiaľ nechcete sprchu pripevňovať k zemi, môžete k sprche dokúpiť podlahový podstavec a pripevniť sprchu k nemu. Pokiaľ je podstavec dostatočne veľký (napr. Podstavec k solárnej sprche Planet Pool), zaistí samonosnosť sprchy a nie je ho potrebné viac kotviť. Podstavec je praktickým doplnkom k solárnej sprche – je protišmykový, bezpečný a s odtokom vody. Sprchu pripevnenú k podstavcu je možné preniesť na iné miesto v záhrade.

Sprcha slúži nielen na osvieženie, ale odporúčame sa osprchovať pred každým kúpaním vo vašom bazéne. Do vody sa potom dostáva menej nečistôt, čo znižuje spotrebu bazénovej chémie a potrebu starostlivosti o bazén.

Parametre:


Materiál: PVC odolného voči UV
Použitie: k bazénu aj do záhrady
Objav solárneho zásobníka: 35 l
Max. teplota vody: 60 °C
Výška sprchy: 238 cm
Váha: 10 kg
Veľkosť sprchovacej hlavice: ? 15 cm
Veľkosť základne: 18 x 15 cm
Farba: čierna
Regulácia pomeru studenej a teplej vody: áno
Kohútik na oplach nôh: áno
Hmlový rozprašovač: áno
Pripojenie na záhradnú hadicu: áno, súčasťou balenia
Kotvenie: kotviace skrutky, súčasťou balenia

0
    
0 Hodnotenie

Tovar môžu hodnotiť len prihlásení používatelia.

Pri tomto výrobku zákazníci najčastejšie kupovali

Nezmeškajte zľavy ani novinky

Mám záujem o odber newsletteru

Zľavy

Výpredaj

Novinky

Odber je možné kedykoľvek odhlásiť