Automatický vysávač Planet Pool Orca 50 AKU

Kód: 100ZA01067
Na sklade nie
399,95 EUR
289,95 EUR

Sdílet s přáteli


Popis
Automatický AKU vysávač Pool Planet Orca 50 AKU, vhodný na nadzemné aj zapustené bazény s plochou do 80 m?, výdrž batérie 90 min, kefa na zber nečistôt, filter s jemnosťou filtrovania 5 mikrónov, ľahký – jednoduchý na manipuláciu, veľký pomocník na údržbu vášho bazénu.

Robotický AKU vysávač do bazénu je malý pomocník svojím rozmerom, avšak veľký pomocník čistiacim efektom. Odstráni drobné čiastočky ako lístie, riasy, drobné kamienky a ďalšie čiastočky nečistôt a samostatne vyčistí celý bazén od usadenín.

Automatický batériový vysávač Orca 50 AKU vyčistí bazény do velikosti 80 m2 a má výdrž 1,5 hodiny neprerušenej práce. Tento vysávač sa vyznačuje nielen jednoduchou manipuláciou, ale tiež kvalitnou dobíjaciou batériou (súčasťou balenia) s dlhou životnosťou, čo má pozitívny vplyv na životné prostredie.
Automatický vysávač Orca 50 AKU vyčistí celé dno vášho bazénu bez nutnosti bežiacej filtrácie alebo pripojenia na elektrickú sieť. Iba s 5,7 kilogramami je ľahší než malý vysávač, a preto sa veľmi ľahko používa. S výkonom 50 W spotrebuje bazénový robot menej elektriny než domáci notebook. Podlahová kefa a dva sacie otvory zaisťujú optimálne čistenie. Pohybom vysávača navyše dochádza k jemnému víreniu vody, čím sa výrazne zlepšuje jej kvalita a znižuje sa spotreba prípravkov na starostlivosť o vodu.
Vyčistenie vysávača od nazbieraných nečistôt je tak jednoduché. Jednou rukou vyberte filtračnú nádobu, vyprázdnite ju a opláchnite pod tečúcou vodou. Koniec ručných a poloautomatických vysávačov, žiadne preplachovanie filtračného piesku.

Parametre:
Na objem bazénu: 10 m3/h
Na max. plochu bazénu: 80 m2
Na max. sklon dna bazénu: 15?
Čas čistenia na nabitie: 90 minút
Čas nabíjania: 5 – 6 hodín
Kapacita batérie: 5 000 mAh
Jemnosť filtrovania: 5 mikrónov
Prietok filtrácie: 11 m3/h
Váha vysávača: 5,7 kg
Výkon motora: 50 W
Rozmer: 400 (d) x 360 (š) x 270 (v)
Príkon: 12,6 V

POZRITE SI VIDEO:

Nezmeškejte slevy ani novinky

Mám zájem o odběr newsletteru

slevy

výprodej

novinky

Odběr je možné kdykoliv odhlásit