Ručný AKU bazénový vysávač Planet Pool AQUA BROOM

Kód: 100ZA01065
    
Na sklade nie
69,95 EUR
49,95 EUR

Zdieľanie s priateľmi


Popis

Batériový vysávač Pool Planet Aqua Broom, ideálny na čistenie víriviek a bazénov, intuitívne ovládanie, veľký sací výkon, dlhá výdrž až 3 hodiny, váha iba 2 kg, patentovaná konštrukcia, ktorá bráni návratu nečistôt späť do vody.

Batériový vysávač je nenahraditeľným pomocníkom pre všetkých majiteľov víriviek a bazénov. Jednoduché ovládanie, veľký sací výkon a ľahká manipulácia, to sú hlavné prednosti ručného vysávača Planet Pool Aqua Broom.
Na uvedenie vysávača do prevádzky stačí stlačiť tlačidlo ON. Vysávač je batériový, takže na jeho prevádzku nie je potrebná sacia sila pieskovej filtrácie alebo kábel. Vysávač je napájaný batériami typu D a vydrží v prevádzke až 3 hodiny. Aqua Broom vyniká veľkým sacím výkonom, a vyčistí tak vašu vírivku alebo bazén od všetkých drobných nečistôt na dne. Už nikdy žiadne odstraňovanie nečistôt pomocou sieťky alebo manuálneho vysávača cez pieskovú filtráciu.
Vysávač Planet Pool Aqua Broom je ľahký (necelé 2 kg), ľahko sa tak ovláda a je možné ho pripevniť na akúkoľvek štandardnú teleskopickú bazénovú tyč (tyč nie je súčasťou dodávky).

Vysávač má patentovanú konštrukciu retenčného ventilu, ktorá zabraňuje návratu nečistôt späť do vody. Vyčistenie vysávača je hračka. Z vysávača vyberte filtračné vrecko, z ktorého odstránite vysaté nečistoty, opláchnite ho pod tečúcou vodou a je to hotové.

Vyrobené v USA

Parametre:


Do bazénov a víriviek do plochy 60 m2
Čas vysávania: 3 hodiny
Ovládanie pomocou tlačidla ON/OFF
Rozmer: 61 x 15 x 9 cm
Batérie: typu D (nie sú súčasťou balenia)
Váha: 1,3 kg

0
    
0 Hodnotenie

Tovar môžu hodnotiť len prihlásení používatelia.

Nezmeškajte zľavy ani novinky

Mám záujem o odber newsletteru

Zľavy

Výpredaj

Novinky

Odber je možné kedykoľvek odhlásiť