Piesková filtrácia Planet Pool SFA 6

Kód: 100ZA01063
Na sklade áno
273,95 EUR
177,95 EUR

Sdílet s přáteli


Popis
Piesková filtrácia Planet Pool SFA 6

Piesková filtrácia s výkonom 6 m3, vhodná do bazénov do objemu 35 m3, 6-cestný ventil, na 20 kg piesku, predfilter hrubých nečistôt, výkonné čerpadlo 400 W, vypúšťací ventil

Piesková filtrácia je srdcom každého bazénu, ktoré zaisťuje, aby voda v bazéne bola kvalitná a krásne čistá. Filtrácia SFA 6 je určená do bazénov s objemom do 35 m3. Filtračná nádoba je vyrobená z kvalitného polypropylénu, pojme 20 kg filtračného piesku a odoláva korózii a bežnej bazénovej chémii. Filtrácia má výkonné čerpadlo s výkonom 400 W a je vybavená predfiltrom hrubých nečistôt, v ktorom sa zachytia všetky väčšie nečistoty. Súčasťou filtračnej nádoby je praktický vypúšťací ventil. Hlava filtrácie je vybavená 6-cestným ventilom, telo filtrácie je usadené na stabilnej základni. Vďaka silnému čerpadlu je filtrácia vhodná pre používateľov, ktorí potrebujú do filtračného okruhu pripojiť bazénové príslušenstvo (napr. solárny ohrev, vysávač). Filtrácia je určená na vonkajšie použitie a je odolná proti poveternostným vplyvom.

Ako filtračné médium slúži kremičitý piesok, ktorý je uložený vo filtračnej nádobe. Vlastnosťou kremičitého piesku je, že je ostrohranný. Jeho zrniečka majú ostrejšie rezané hrany než iné typy piesku, vďaka čomu zachytia výrazne viac nečistôt. Cez piesok vo filtračnej nádobe prechádza bazénová voda, v piesku sa zachytávajú aj tie najmenšie nečistoty a do bazénu sa vracia krištáľovo čistá voda. Je to v podstate rovnaký princíp, akým sa filtruje voda v prírode. Aby bola zaistená vysoká kvalita filtrovania, odporúčame piesok 2x mesačne prepláchnuť.

Made in Germany.
Planet Pool – najpredávanejšia značka v Nemecku, história 60 rokov, záruka nemeckej kvality

Parametre:
Filtračná schopnosť: 6 m3/hod.
Vhodná do bazénov s objemom: do 35 m3
Filtračné médium: piesok
Objem náplne: 20 kg
Výkon čerpadla: 400 W
Rozmery: 53 x 42 x 56 cm
Hmotnosť : 10 kg
Filter hrubých nečistôt: áno
Viaccestná hlava: áno
Možnosť pripojenia na hadice: 32/38 mm
Farba antracit, výkonné čerpadlo, technológia čistenia pieskom

Nezmeškejte slevy ani novinky

Mám zájem o odběr newsletteru

slevy

výprodej

novinky

Odběr je možné kdykoliv odhlásit