Úložný systém - NUK Low - NUK3L

Kód: 100ZA18113
Na sklade nie
7,95 EUR
2,95 EUR

Sdílet s přáteli


Popis

Viacúčelové nádoby vám pomôžu skvele roztriediť všetky nevyhnutnosti vo vašich domácnostiach – od kuchyne po garáž. Náš inteligentný systém uchovávania vecí vám pomôže udržiavať poriadok v práčovni, šatni, kuchyni, kúpeľni alebo v detskej izbe. Šikovná správa priestoru v dielni má tiež svoje výhody – funkčný a pohodlný pracovný priestor znamená väčší komfort pri práci a ľahký prístup k náradiu. Nádoby môžu tiež slúžiť ako priehradky na rôzne maličkosti, školské a kancelárske potreby, množstvo hračiek a ďalších drobností. S našimi nádobami ľahko roztriedite predmety každodennej potreby, potraviny alebo umývacie a čistiace prostriedky.
V kuchynskej skrinke vám tento úložný systém uľahčí prístup k umývacím a čistiacim prostriedkom, zabráni vytečeniu tekutých prostriedkov, detergentov a ďalších prípravkov. Nádoby sú dostupné v rôznych rozmeroch. Môžu nahradiť zásuvky a hravo sa vojdu do všetkých štandardných kuchynských liniek.
Malé nádobky na korenie môžete využiť ako organizéry do zásuviek a hlboké nádoby skvele zafungujú ako domáca špajza. Najväčšou výhodou je ich objem a možnosť pohodlného prenášania z miesta na miesto. Sú vyrobené z pružného a priehľadného plastu, čo uľahčuje dohľadanie uložených vecí. Kolieska a rukoväť zaisťujú mobilitu a ľahké premiestňovanie v skriniach a skrinkách. Nožičky plnia funkciu bŕzd. Hladký povrch uľahčuje čistenie.

Parametre:

Rozmery: 380 x 177 x 180 mm
Plast transparent


Záruka 2 roky.

Kategória:

Nezmeškejte slevy ani novinky

Mám zájem o odběr newsletteru

slevy

výprodej

novinky

Odběr je možné kdykoliv odhlásit