Plynový nerezový BBQ gril so 6 horákmi + bočným horákom CHICAGO

Kód: 100ZA05094
    
Na sklade áno
369,95 EUR

Zdieľanie s priateľmi


Popis

Značkový plynový nerezový BBQ gril so 6-timi hlavnými horákmi + bočným horákom na prípravu omáčok alebo príloh AVENBERG CHICAGO

Grilujte ako profesionáli! Veľký záhradný BBQ gril v nerez. vyhotovení poskytuje všetok priestor a vybavenie pre vaše kulinárske zážitky!

Vysoký výkon grilu – 18,2 kW poskytuje dostatočný výkon pre kvalitné grilovanie aj pri väčších grilovacích párty alebo stretnutiach s priateľmi! Staňte sa tak kráľom každej grilovacej párty!

Základnou prednosťou tohto grilu je veľký hlavný grilovací priestor osadený 6–ti plynovými horákmi so samostatnou reguláciou, vysokým výkonom a piezzo zapaľovaním. Vďaka možnosti vypnúť napríklad prostredné či krajné horáky je gril mimoriadne vhodný tak na priame, ako na nepriame grilovanie. Pohodlne tak pripravíte pomaly pečenú šťavnatú krkovičku vcelku alebo mäsité rebrá – ribsy. Ďalej je gril vybavený bočným horákom, ktorý je integrovaný do pracovnej dosky a vybavený krycím vekom. Je ideálny na prípravu omáčok a rôznych príloh v hrncoch alebo aj na panviciach. V prípade uzavretia krycieho nerezového veka je tak možné použiť ako praktickú pracovnú plochu či miesto na servírovanie.

Gril je vybavený systémom Flame Tamer – priamo nad jednotlivými horákmi sú umiestnené špeciálne tvarované profily zabraňujúce odkvapkávaniu tuku medzi plamene a jeho vzplanutiu. Flame Tamer sa tiež postará o rovnomernú distribúciu tepla a rovnomerné prehriatie celej grilovacej plochy.

Určite oceníte aj mimoriadne bohatú výbavu tohto grilu, oproti bežným grilom je gril CHICAGO vybavený liatinovými grilovacími mriežkami a liatinovým tálom. Grilovacia plocha sa skladá z dvoch liatinových nepriľnavých mriežok a liatinového tálu. Liatina sa vyznačuje veľmi dobrou tepelnou vodivosťou, nepriľnavosťou a dlhodobou životnosťou. Ľahko tak pripravíte šťavnaté steaky s odtlačkom textúry liatinovej mriežky alebo priamo chrumkavé zemiakové placky či kysnuté lievance ako dezert priamo na vstavanom liatinovom tále! Samozrejmosťou je malý grilovací rošt umiestnený nad hlavným roštom určený na grilovanie chrumkavej zeleniny, udržiavanie teploty, ohrievanie, či ako priestor na odpočinutie práve pripraveného mäsa.

Plynové BBQ grily umožňujú oproti klasickému grilovaniu zdravšiu a šetrnejšiu prípravu vašich špecialít na grile.
Luxusné, robustné a starostlivé vyhotovenie grilu z nerezovej ocele sa tak stane významným dizajnovým prvkom vašej terasy alebo záhrady.
Každé grilovanie s plynovým grilom AVENBERG sa stane skutočným kulinárskym zážitkom!
Ľahké piezoelektrické zapaľovanie grilu. Chrómované ovládacie gombíky.

Robustné nerezové sendvičové veko komory s masívnym nerezovým držadlom a vstavaným teplomerom podčiarkujú celkový luxusný vzhľad.

Vhodné tak na grilovanie, pečenie, varenie alebo len udržiavanie teploty
Pojazdové kolieska s brzdou a bočné držadlá na grile významne uľahčujú manipuláciu a uskladnenie grilu
Jednoduchá a rýchla príprava na grilovanie – oproti zakladaniu ohňa v grile na drevené uhlie
Ľahká regulácia teploty v grile pri grilovaní jednoznačne zvyšuje komfort plynového grilovania

Praktický a priestranný odkladací kabinet na uloženie grilovacieho príslušenstva a potrieb.

Parametre:Veľký záhradný nerezový plynový BBQ gril so 6-timi hlavnými a vstavaným bočným horákom/platničkou na prípravu príloh a omáčok (vhodný na použitie panvíc alebo hrncov)
6x hlavný nerezový horák – každý s výkonom 2,5 kW
1x bočný horák s výkonom 3,2 kW – krytý vekom
Celkový výkon 18,2 kW
Piezoelektrické zapaľovanie a regulácia pre každý horák samostatne prinášajú úsporu plynu pri menšom využití grilu alebo menších akciách, je preto možné použiť len časť grilu.
Systém krytia horákov Flame Tamer – špeciálny profil zakrytia horákov zamedzuje odkvapkávaniu tuku priamo do plameňa a zaisťuje dokonalý rozvod tepla vnútri grilu.
Masívne nerezové sendvičové veko so vstavaným nerezovým teplomerom a masívnym držadlom
Veľkosť roštu hlavná komora:
Celková veľkosť 760 x 405 mm, z dvoch tretín tvorený liatinovou grilovacou mriežkou a z jednej tretiny tvorený liatinovým tálom, pozri priložený obrázok – detail otvorenia grilu
Rošt na zeleninu: smaltovaná mriežka umiestnená nad hlavným roštom
Výška varenia/grilovania 855 mm
Nerezový ovládací panel s luxusnými ovládacími prvkami
Robustná konštrukcia z nerezovej ocele, priestranný kabinet, dvojkrídlové nerezové dvierka s držadlami.
Pojazdové kolieska pre ľahkú manipuláciu a premiestnenie grilu, 2x brzda
Rozmery:
Celkový rozmer výrobku 1 569 mm x 535 mm x 1 063 mm

Regulátor tlaku k plynovej fľaši nie je súčasťou dodávky. Možnosť zakúpenia na našich stránkach v oddelení grilovacieho príslušenstva.

Návod na montáž a správne používanie v českom jazyku je súčasťou každého balenia.
Záruka 2 roky.

0
    
0 Hodnotenie

Tovar môžu hodnotiť len prihlásení používatelia.

Kategória:

Pri tomto výrobku zákazníci najčastejšie kupovali

Nezmeškajte zľavy ani novinky

Mám záujem o odber newsletteru

Zľavy

Výpredaj

Novinky

Odber je možné kedykoľvek odhlásiť