Set zahrad.nábytku 7-dielny ratanový Avenberg GRANDE

Kód: 100ZA23038
    
Na sklade áno
169,95 EUR
129,95 EUR

Zdieľanie s priateľmi


Popis

Luxusný 7-dielny ratanový set záhradného nábytku Avenberg GRANDE
AKCIA! Teraz vrátane podušiek ZDARMA!

Kvalitný záhradný nábytok značky AVENBERG
Luxusná zostava záhradného nábytku 2 kresiel, stolíka a sofa vrátane čalúnenia z dizajnového zlatohnedého PE ratanu v kombinácii so sklenenou výplňou stola a trendovou béžovou farbou čalúnenia Avenberg Coffee Latte.
Materiálové vyhotovenie zaručuje vysokú pevnosť a trvanlivosť. Nábytok AVENBERG je vyrábaný najnovšími a modernými technológiami.

Kovová konštrukcia nábytku umožňuje veľmi ľahkú manipuláciu oproti napríklad drevenému nábytku. Vyhotovenie setu je konštruované aj pre ľahké uskladnenie nábytku napr. na zimu

Široké možnosti použitia, je určený tak do interiérov, ako exteriérov a pergolových priestorov. Kreslá sú veľmi praktické a pohodlné. Čalúnenie – výplň kresiel je vyrobená zo špeciálnej vodoodpudivej tkaniny 180G Polyester Fabric, ktorá je veľmi obľúbená pre svoju vzdušnosť a odolnosť proti vode. Stolová doska je vyrobená z pure tvrdeného skla – s povrchovou úpravou proti odtlačkom. Zostava AVENBERG sa stane vaším veľmi dobrým spoločníkom pri stretnutí s priateľmi a zároveň bude okrasou vašej terasy.

Parametre:Rozmery setu:
7-dielny set – sedacia súprava
Zostava 2 kresiel, 1 sofa, stola a čalúnenia
Veľkosť stola: 800 x 480 x 400 mm
Veľkosť kresla: 600 x 620 x 830 mm
Veľkosť sofa: 1 080 x 620 x 830 mm
Nosnosť kresla: 120 kg

Farba čalúnenia: béžová
Farba ratanu: zlatohnedá
Krytie stola: temperované sklo – pure tempereted

Kovová konštrukcia nábytku umožňuje veľmi ľahkú manipuláciu oproti napríklad drevenému nábytku. Vyhotovenie setu je konštruované aj pre ľahké uskladnenie nábytku napr. na zimu

Umelý ratan nie je len náhradou prírodného ratanu, ale je to materiál, ktorý eliminuje nevýhody prírodných surovín. Umelý ratan je na pohľad na nerozoznanie od prírodného ratanu, je ale omnoho odolnejší voči vplyvom počasia. Môžete ho tak používať tak pri vysokých teplotách, ako aj v mraze. Oceníte veľmi dlhú životnosť, veľmi ľahkú údržbu. Záhradný nábytok z umelého ratanu vám preto bude slúžiť veľmi dlho!

Návod na montáž a obsluhu v českom jazyku.
Záruka 2 roky

0
    
0 Hodnotenie

Tovar môžu hodnotiť len prihlásení používatelia.

Pri tomto výrobku zákazníci najčastejšie kupovali

Nezmeškajte zľavy ani novinky

Mám záujem o odber newsletteru

Zľavy

Výpredaj

Novinky

Odber je možné kedykoľvek odhlásiť