Avenberg: obliekame nový kabát za tri, dva, jedna...

19. marca 2024 ∙ 2 min čítanie

Jar je tu a rozkvitá nielen vaša záhrada, ale aj naša značka. Hoci sme zmenili vzhľad, naše hodnoty zostávajú rovnaké. Prinášame vám skvelé kúsky za bezkonkurenčné ceny. Zoznámte sa s nami.

Teší ma, som váš nový Avenberg

Nové logo, nové línie, farby a webové stránky. Zmeny si všimnete na prvý pohľad a určite vás napadne, čo sa to deje? Zdanlivo nič zásadné, a predsa veľké zmeny. Hlavná myšlienka zostáva rovnaká, chceme vám pomôcť vykúzliť si nielen doma, ale aj v záhrade svoje kráľovstvo, svoje útočisko pred všetkými starosťami a ruchom okolitého sveta. A to za bezkonkurenčné ceny, ktoré sú dostupné pre každého. Pretože pohoda nie je len pre vyvolených.

S Avenbergom si užijete relax pri grilovaní, kúpaní, práci na záhrade, v dielni aj pri leňošení doma. A starosti s hľadaním a nákupom toho vhodného vybavenia môžete nechať na nás. Spoľahlivosť a stabilita sú naše nemenné hodnoty. Chceme však ísť s dobou. A tiež zlepšiť váš zážitok z nakupovania. To sú v skratke hlavné hnacie motory, ktoré nám dodávajú chuť a energiu ísť zase o krok ďalej. Alebo hneď o tri kroky...

Raz, dva, tri a hotovo? Ale nie, to je len začiatok.

Nové logo a vizuálna identita však nie sú jedinou novinkou. Mení sa aj webová stránka a e-shop, výber a nákup tovaru bude pre vás jednoduchší, doslova, než napočítate do troch, objednaný tovar bude na ceste k vám domov.

Zmena prináša lepšiu orientáciu v našej ponuke a príjemnejší zážitok z nakupovania. Sme radi, že vám môžeme ukázať novú tvár Avenbergu a tešíme sa na vaše reakcie a spätnú väzbu. Vitajte v novej ére, kde spoločne vytvárame príbehy plné inšpirácie a radosti z každodenného života.

Príďte len tak tráviť čas s nami

A nemusíte k nám chodiť len nakupovať. Príďte si po radu alebo inšpiráciu. Či už ide o grily, záhradný nábytok, tipy na sviežu letnú večeru, najlepšie relaxačné kreslo alebo pomocníkov do záhrady či dielne. V našich článkoch a príspevkoch nájdete oveľa viac.

Tak poďme si užívať nákupy v novom za tri, dva, jedna...

 

Nezmeškajte zľavy ani novinky

Mám záujem o odber newsletteru

Zľavy

Výpredaj

Novinky

Odber je možné kedykoľvek odhlásiť